Лікарня заключила договір з ВООЗ та приймає участь в ініціативі Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) та Міністерства Охорони Здоров’я України (МОЗ) із навчання та підтримки впровадження мобільних мультидисциплінарних команд з охорони психічного здоров‘я (файл Договір з ВООЗ)

Лікарня має ліцензії Міністерства охорони здоров'я України на медичну практику та роботу з психотропними препаратами. В даний час лікарня акредитована як лікувальний заклад вищої категорії. Лікарня розташована за адресою: м Краматорськ, сел. Іванівка, вул. Катерини Білокур, 1а. Є регулярне автобусне сполучення (маршрут № 16), приміський електропоїзд: зупинка «Прокатник». Лікарня надає спеціалізовану допомогу пацієнтам з різними розладами психіки та поведінки, як психотичного, так і неврозоподібного рівня.

  Відділення лікарні знаходяться в єдиному 4-х поверховому будинку з центральним опаленням, гарячим і холодним водопостачанням, що забезпечує кваліфікований догляд і полегшує зв'язок між функціональними підрозділами. У відділеннях світло, затишно, просторо та комфортно.

У штаті лікарні працює група дипломованих психологів, які забезпечують як діагностичні обстеження, так і проведення реабілітаційних заходів.

При наявності показань пацієнти можуть пройти лікування в денному стаціонарі, де проводиться медикаментозна терапія, індивідуальна і групова психотерапія, сімейна психотерапія, культтерапія, музикотерапія, арттерапія. У кожному відділенні є кімната для відвідувань. При цьому Ви можете прогулятися з пацієнтами в парку, розташованим на території лікарні.

 

Висококваліфікований персонал лікувального закладу керується в роботі Законом України «Про психіатричну допомогу» та іншими нормативно-правовими актами.

Лікарня надає спеціалізовану стаціонарну психіатричну допомогу дорослому населенню міст Донецької області, а також амбулаторну допомогу дорослому та дитячому населенню м Краматорська.